kdo a co tvoří audiovizuální centrum

Kreativita. Originalita. Profesionalita.

V Audiovizuálním centru zprostředkujeme zakázky talentovaným studentům a absolventům Ateliérů audiovize a animace. Supervizi, profesionalitu a odbornost zaručuje vedení zkušených pedagogů a doktorandů. Nabízíme originální, kreativní a neotřelá řešení. Díky obsazení tvůrčích i technických profesí ve štábu zajistíme po všech stránkách „doladěné“ výsledné dílo. Natočíme pro Vás reklamní spot, prezentační video, reportáž, instruktážní video, videoklip, znělku, realizujeme 2D i 3D animace, triky i postprodukční práce anebo Vám zapůjčíme audiovizuální techniku.

Technické vybavení

• Filmové studio s vodícími rošty, světelným parkem, ovládacím pultem a klíčovacím pozadím
  • Rekvizitárna
  • Televizní studio s ovládacím pultem a klíčovacím pozadím, kamerami, střihovou režií,  světelným parkem, zvukovou režií, dabingem a střižnami
  • Střižny s moderními programy
  • Zvuková režie
  • Animační studia
Máte zájem o naše služby?